• bilgi@firmaist.com

GOLD İSTANBUL ŞİRİNEVLER REKLAM TABELACI

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
57 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nermin Y.
  • ADRES: Şirinevler Mh. Cengiz Topel Cd. No: 20 Şirinevler
  • TELEFON: 0 (212) 502 8445
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (531) 508 4636
  • WEB SİTESİ: http://www.fuldemreklam.com
  • E-POSTA: fuldemreklam@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Şirinevler Mh. Cengiz Topel Cd. No: 20 Şirinevler

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Fuldem Reklam, çağdaş reklam ortamlarının tümünde etkinlik gösterme çabasında olup; ekonomik ve sorunsuz çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Fuldem Reklam olarak; deneyimli çalışanlarımızla Akıllı Tabela, Araç Yazıları, Aynalı Harf,Dekota Harf,Folyo Baskı,Folyo Kesim,Kumlama,Kupa Bardak,Lampex,Neon,Oneway,Oyma Tabela,Paslanmaz,Plexi Tabela,Polikarbon Tabela,Vinil Germe,Yönlendirme Tabela hizmetleri konusunda İstanbul’un ve Türkiye`nin saygın kişi, kurum ve kuruluşlarına hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyarak Fuldem markasını sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz.
Müşterisiyle her zaman açıklığa ve dürüstlüğe dayanan bir ortaklık sistemi kurmayı başarmış ve müşteri memnuniyeti odaklı markalaşma yolunu seçmiştir. Kaliteyi her an sağlama sorumluluğunun bilincinde olarak hareket etmektedir. Verilen hizmetten mutlu olunması ve hizmetin sunulmasında verimliliğin sağlanması ilkeleriyle, kalite temel felsefesini oluşturmuştur.
Çok kapsamlı hizmet anlayışı ile müşterilerine doğru zamanda doğru reklam faaliyetlerini önererek ve gelişen reklam malzemelerini takip ederek en güzel ve en belirgin işi ortaya koymaya çalışan Fuldem Reklam, dürüstlüğü, kaliteyi ve çağdaş hizmet anlayışının gereklerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Amacı, her zaman müşterilerinin istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ürünleri ve kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun fiyatlarla, en kısa sürede sunmaktır. Amacımız sektörde hizmeti en iyi şekilde sunabilen bir marka olmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.