• bilgi@firmaist.com

HABER DETAYI

12 Nisan 2017 20:53

Ankara Evden Eve Nakliyatta Yeni Marka “Nakliyat Evim”

Ankara Evden Eve Nakliyatta Yeni Marka “Nakliyat Evim”

Ankara, Türkiye’nin bir ili, başkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2016 itibarıyla 5.346.518 kişidir. Bu nüfus, 25 ilçede,1433 mahallede bulunmaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 209’dur. Coğrafi olarak Türkiye’nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi’nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir.

Ev taşımanın zor olması taşıma esnasında düşünülmesi zorunlu olan en temel öğelerden birisidir. Bu durumda ise Nakliyat Evim – Ankara Evden Eve Nakliyat hemen devreye girerek sizin üstünüzdeki bu zorlu yükü kaldırır.

Ev taşımak için tereddüt etmenize artık gerek kalmayacak. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ekibimiz evinize gelir, eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesini yapar ve taşıma işlemi garantili bir şekilde başlatılır. Yeni evinize vardığımızda ise aynı heyecan ile eşyalarınız yeni evinize bırakılır. Ankara‘ da evden eve nakliyat işini gözü kapalı şekilde verebileceğiniz Nakliyat Evim marka olma yolunda ilerliyor.

Nakliyat Evim – Ankara Evden Eve Nakliyat, Çobanoğulları firmasının alt bir markasıdır. Yakın zamanda tüm TÜRKİYE’ de görebileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir marka haline gelecektir. Ayrıca armut.com da üyeliğimiz bulunmakta ve olumlu yorumlar almaktayız.

Çobanoğulları Ankara Evden Eve Nakliyat ile taşınmak artık çok kolay!

Neden Nakliyat Evim Tercih Edilmelidir?
Nakliyat Evim Merkezi Ankara Çankaya’da bulunan ve yılların vermiş olduğu güven ile yollarda direksiyon sallayan şöforları ile size evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehiriçi ve şehirler arası nakliyat, kurumsal taşıma, paketleme ve depolama hizmeti vermektedir. Gerek taşıma ekibi gerekse söforlar size 7/24 hizmet için hazır beklemektedirler.

Daireniz üst katta ise üzülmeyin!

Çobanoğulları Asansörlü Nakliyat evinizin 15. katına kadar uzanabilen kamyoneti ile bu sorunu kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Ağır eşyaların taşınması, gereksiz zaman kaybının önlenmesi için en anlamlı yöntem asansörlü nakliyat ile çalışmaktır.

Evinizi taşırken belinizi incitmemek için işin profesfonellerinden yardım almalısınız. Zira ağır yük kaldırdığınızda belinize kalıcı zararlar verebilirsiniz. Bu nedenle profesyonel ekibi Çobanoğulları nakliyat şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

www.nakliyatevim.com

Ankara Evden Eve Nakliyat
Tınaztepe Mahallesi
Başçavuş Sk. No:18 Çankaya/Ankara

0312 432 2252
evdeneve@nakliyatevim.com

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.