• bilgi@firmaist.com

GOLD GRAFİKRİMİZ WEB TASARIM

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
41 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Home Ofis Full Time

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi Grafikrimiz Web olarak yakında takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuz görsel tasarımları inovatif fikirleri ile birleştirerek sizlere sunuyor. Grafikrimiz Web olarak; web yazılım ,web tasarım , reklam yönetimi , sosyal medya ,e-ticaret danışmanlığı ,sosyal medya danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz.

Firmamız, müşterilere verdiği hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir. Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden hareket ediyoruz. Grafikrimiz Web olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açık projelerle çağın gereklerine uyum sağlıyoruz. .
Konusunda uzman, genç ve dinamik ekibimiz her projeye başlarken, o projeye büyük bir aşkla inovatif fikirler üretiyor . Grafikrimiz Web olarak müşterilerimizi sert rekabet koşullarının yaşandığı web sektöründe her zaman rakiplerinden bir adım önde tutmayı amaçlıyoruz.
Web dünyasında ürettiğimiz yüzlerce başarılı proje ile büyüyen bir aileyiz. Sizler de bu aileye katılmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanızı her ortamda başarılı bir şekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalışması yaparak rekabet koşullarını araştırıyoruz.

Grafikrimiz Web, ürettiği her projede müşteri memnuniyetini önemseyerek büyüyen bir ailedir. Ürettiğimiz her projede sitelerin iç ve dış Seo(Search Engine Optimization ) çalışmalarını yapıyoruz. Arama motorlarında hedef kelimelerde müşterilerimizin yükselmesini sağlayarak yeni müşteriler kazanmasını ve satış grafiğinin artmasını sağlıyoruz. Uyguladığımız Seo işlemleri tamamen doğal olmakla birlikte kalıcı Seo uyguluyoruz. Firmanızı sosyal medya sitelerinde en iyi derece temsil ederek hedef kitleniz ile buluşmanızı sağlıyoruz. Sizlerde profesyonel web çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.