• bilgi@firmaist.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
40 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yunus Balık
  • ADRES: İSTEKS SAN. SİT. D1 Blok, No: 8 Başakşehir / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 251 7871
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

“Profesyonellik başarıya götürebilir ama amatör ruhunuzu kaybettiyseniz fark yaratamassınız.
Sıradan olmayanı besleyen, ayakta tutan, farklı kılan yola çıktığı ilk günki ruh halidir. Keşfetmenin verdiği hazzı hatırlayın, araştırmanın, ihtiyaca yönelik çözümler üretmenin verdiği heyecanı…”

Bizim hikayemiz bundan yaklaşık otuz yıl önce başladı. Sektörde ki hemen herkez gibi farklı markaların bayiliği ile hizmet vermeye başladık. Yeni bin yılın başlarında scuba ve zıpkınla balık avı ile ilgili ihtiyaç duyulan ürünleri yüksek kalite standartıyla imal etmeye başlayıp Free-Sub markasını oluşturarak müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Bu gün Free-Sub Türkiye’de yaptığı yatırımlarla kendi zıpkın ve dalış elbiselerini de üretmektedir. Kendi imalat parkurumuza sahip olma avantajını ürünlerimizde ki kalite ve yenilikçi anlayışla sergilemekteyiz. Free-Sub adı altında üretimi yapılan onlarca dalış ve sualtı balık avı malzemesi, fiyat ve kalite güvencesiyle yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da kullanıcılar tarafından aranan bir marka haline gelmiştir. Günümüzde yurtiçi pazarda söz sahibi olmasının yanında İspanya, Yunanistan, Hırvatistan, Amerika, Japonya, Kıbrıs gibi ülkelere de Free-Sub markasını ihrac etmenin gururunu yaşıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.