• bilgi@firmaist.com

GOLD BAYFİKİR.COM

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
66 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bay Fikir
  • ADRES: Kemankeş Karamustafa Paşa Mh. Mumhane Cd. No:108, Karaköy, Beyoğlu, İstanbul
  • TELEFON: 0 (553) 291 2107
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.bayfikir.com
  • E-POSTA: info@bayfikir.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 11:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kemankeş Karamustafa Paşa Mh. Mumhane Cd. No:108, Karaköy, Beyoğlu, İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Bayweb Web Tasarım ve SEO Optimizasyon Hizmetleri. Web Tasarım Hizmetleri Sunan Firmamız 2006 Yılından Beri bu sektör de sizlere hizmet vermektedir. 2006 Yılında Freelance olarak sektöre adım atan Bayfikir 2012 Yılında Kurumsal Kimliğine Kavuşarak Kurumsal firmalara da hizmet vermeye başlamıştır. Web tasarım alanında Yapmış olduğumuz tasarımların Tamamı Responsive, Kontrol panelli ve müşteriye kolaylık sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Google Kriterlerine uygun ve SEO altyapısına uygun Hazır, Firmaya Özel, Sektöre özel Web Tasarım paketlerimiz 24 Saat içerisinde yayına verilmektedir.

Faydaları

Web Tasarım; yeni müşterileriniz sizi ilk onunla tanır. Web tasarım, web siteniz varsa bunun gözden geçirilerek çalışma yapılması gereken yerlerin belirlenmesi, önerilerin sunulması; eğer bir web siteniz yoksa sizin için doğru ihtiyacın belirlenmesi, hedeflerinizin oluşturulması gibi çalışmaları kapsamaktadır. Web tasarım hizmetleri, hedeflenen sonuçlara ulaşmanız için size önereceğimiz hizmetlerinin planlanması, yürütülmesi ve sonuçlarının düzenli aralıklarla raporlanması gibi aşamaları içerir. Web hizmetlerine projede kullanılacak web sitesi içeriğinin gözden geçirilmesi, güncellenmesi işleri konusunda önereceğimiz hizmetler ve web sitenizin yayını sonrasında sitenizin tanıtımı için ihtiyaç duyacağınız google reklam ve diğer danışmanlık hizmetleri de katılabilir.

Kazancı

İnternet sitesi çağımızın en güçlü, en etkili ve en ucuz reklam aracıdır. Firmanızın tüm dünyaya açılmış şubesidir, Sektörünüzdeki diğer firmalarla yarışmak ve onlara fark atmanızı sağlayacak en önemli unsurdur. Müşterilerinizle karşılıklı etkileşim halinde olabileceğiniz bir platform olduğu için başarıya ve kazanca giden yolda artılarınızı ve eksilerinizi görmenizi sağlayacak bir mecradır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.